Turniej weekendowy na Hall of Gods w Mr Green

21-22 lutego w Mr Green wykonaj 20 spinów na Hall of Gods i wygraj gotówkę - w puli turnieju 8 000 PLN

W imieniu bogów i bogiń nordyckiego świata, Kasyno Mr Green wzywa wszystkich walecznych graczy do udziału w weekendowym turnieju Kasyna Mr Green! Stawką jest jedno z pięciu miejsc w boskiej loży zwycięzców, dla których sam Odyn wyznaczył nagrodę 8.000 PLN. Władca wiatru przychylny jest wszystkim wojownikom, więc pewnie podejmij wyzwanie i zagraj w Hall of Gods w Mr Green.

Turniej Mr Green trwa od 21 do 22 lutego 2015 r. W tym czasie postaraj się zdobyć jak najwyższą ilość punktów w 20 kolejnych rundach na slocie. Wynik procentowy decyduje o miejscu uczestnika w zawodach. Nagrodzone zostaną osoby, które znajdą się w czołowej pierwszej piątce. Najlepszy z najlepszych otrzyma 4.000 PLN, gracz tuż za nim w tabeli zdobędzie 2.000 PLN, a osoba z miejsca trzeciego 1.000 PLN. 600 PLN dla czwartego miejsca i 400 dla równie chwalebnej pozycji piątej. Minimalna kwota każdego zakładu to 0.80 PLN. Nagrody gotówkowe nie wymagają dodatkowych obrotów i mogą zostać odebrane zaraz po wpłynięciu na konta wytypowanych graczy.

Otwórz konto w Mr Green - odbierz 100% do 500 PLN na start, a także 50 spinów!

Jeśli nie uda Ci się zdobyć nagrody turniejowej, szczęście zawsze może dopisać na automacie. Szereg punktowanych kombinacji na pięciu bębnach Hall of Gods, również pozwoli zdobyć niezłą gotówkę. Graczowi sprzyjają symbole, takie jak młot Thora i potężny Thor we własnej osobie, czy też trzy progresywne jackpoty – mini, midi i mega. Free spiny uwalniają dwa czarne kruki symbolizujące Scatter, pojawiając się przynajmniej w trzech dowolnych miejscach na bębnach. Możliwości jest tu wiele, poznaj tajniki ich wszystkich rozpoczynając grę!

Zawierz swoim umiejętnością i przystąp do wielkiego turnieju w ten weekend. Pokaż, kto rządzi w mitologicznym pojedynku i zostaw konkurencję za plecami. Zdobądź należną Tobie pozycje w Mr Green i umieść swoje nazwisko w tabeli wyników. Powodzenia!

Oceń artykuł