Reload bonus 200 PLN i 40 kg jajo w Royal Panda

27 i 28 marca w Royal Panda odbierz reload bonus 50% do 200 PLN oraz bilety do losowania 40 kg Wielkanocnego jajka

Zanim przystąpisz do wielkanocnej promocji Kasyna Royal Panda, sprawdź wytrzymałość Twojego stołu. Solidne cztery nogi być może będą musiały stawić czoła 40-kilowej niespodziance, jaką serwis przygotował dla jednego z uczestników zabawy. Jeśli chcesz, by między barankiem z masła a cytrynową babką dumnie spoczęło czekoladowe jajo – gigant, skorzystaj z oferty w dniach 27 – 28 marca i złap przy okazji dwa reload bonusy 50% do 200 PLN! Dodatkowa kasa na grę oraz szansa na smakowity rarytas to wyjątkowe powody, dla których warto spędzić święta w towarzystwie Kasyna Royal Panda. Będzie kolorowo, rozrywko i niesamowicie słodko!

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów i do 1000 PLN za darmo

Royal panda reload bonus 200 pln 2Uczestnictwo w losowaniu nagrody głównej jest możliwe za sprawą biletu na świąteczną loterię, który wpadnie w Twoje ręce tuż po dokonaniu depozytu w danym dniu promocji. Czekają na Ciebie aż dwa takie losy. Pierwszy z nich możesz odebrać 27 marca, do godziny 23:59. Zaloguj się do Kasyna Royal Panda, zgłoś chęć uczestniczenia w konkursie i zasil konto środkami własnymi. Otrzymasz wówczas reload bonus 50% do 200 PLN, będący nagrodą gwarantowaną dla wszystkich graczy dokonujących wpłaty we wskazanym terminie. Jednak szansę na 40 kilogramowe czekoladowe jajo mają tylko te osoby, które odbiorą maksymalną wartość oferowanej premii, czyli 200 PLN. Wyłącznie taka premia jest przepustką do otrzymania losu. Aby zwiększyć swoje szanse w loterii, powtórz proces kolejnego dnia, czyli 28 marca. Zgłoś przystąpienie do zabawy, wnieś depozyt i odbierz maksymalny bonus wraz z biletem.

Royal panda reload bonus 200 pln 1Wielka pisanka z czekolady powstała z najwyższego gatunku kakaowej ambrozji, dzięki mozolnej pracy prawdziwych mistrzów cukiernictwa. Czy wielka słodka przesyłka trafi pod Twój adres? O tym przekonamy się już 29 marca o godzinie 12:00. Nie zapomnij o warunkach obrotu świątecznym bonusem, czyli x 35. Kto nie zdążył jeszcze przystąpić do grona użytkowników Kasyna Royal Panda, teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. Na nowych graczy czeka 25 free spinów na grę Starburst oraz bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN). Trzymamy kciuki za wszystkich naszych czytelników podczas bitwy o jajo i korzystając z okazji, składamy życzenia zdrowych, pogodnych i wyjątkowo rozrywkowych Świąt!

Oceń artykuł