Free spiny na Drive: Multiplier Mayhem w Royal Panda

Do 28 lutego odbieraj codziennie po 25 free spinów na Drive: Multiplier Mayhem w Kasynie Royal Panda

Już 23 lutego 2016 roku w Kasynie Royal Panda mamy okazję zagrać w najnowsze dzieło producenta Netent. Mowa oczywiście o slocie Drive: Multiplier Mayhem. Firma ta przyzwyczaiła nas do wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań swoich produktów, a wszystko to połączone z możliwością zdobycia wielkich pieniędzy. W tym wypadku też nie jest inaczej!

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów + do 1000 PLN za darmo

W związku z premierą nowego slotu Drive: Multiplier Mayhem w Kasynie Royal Panda zainicjowano promocję Czas na Drive. Jeśli przyłączysz się do tej oferty w dniach od 23 do 28 lutego masz okazję zdobyć gwarantowane 150 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem. Oprócz nich masz także okazję powalczyć o miano najlepszego kierowcy rajdowego i zdobyć konsolę Play Station 4 z grami wyścigowymi Need for Speed i DriveClub lub Xbox One z grami Need for Speed i Forza Motorsport 6. Wybór będzie zależał od Ciebie!

Od wtorku do niedzieli masz okazję, w każdy dzień otrzymać 25 darmowych spinów na slot Drive: Multiplier Mayhem w Kasynie Royal Panda. Aby je otrzymać należy rozegrać 25 rund na prawdziwe pieniądze na nowym slocie od Netent. Spiny odbierzesz już następnego dnia o godzinie 12:00. Jeśli w trakcie korzystania z free spinów uda Ci się uzyskać najwyższą kombinację w pojedynczej rozegranej rundzie, konsola może być Twoja. Jeżeli dwóch lub więcej graczy uzyska ten sam wynik wygra ten, który uzyska największy wynik pierwszy. Jeśli zrezygnujesz z nagrody lub z jakiegoś powodu konsola będzie niedostępna, Kasyno Royal Panda wypłaci Ci ekwiwalent gotówkowy w wysokości 1.600 PLN. Kwotę tą będzie można od razu wypłacić, gdyż nie podlega ona wymogom obrotu. Najlepszy z graczy zostanie ogłoszony na stronie Kasyna Royal Panda oraz na profilu Facebooka.

Jeśli masz ochotę skorzystać z promocji "Czas na Drive", a nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Royal Panda, zarejestruj się. Dla nowych graczy przygotowany jest pakiet powitalny. Dokonaj depozytu, a natychmiast na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Kręć bębnami Drive: Multiplier Mayhem i zdobywaj codzienną dawkę 25 darmowych turbodoładowań, które być może przyczynią się do zdobycia wysokich wygranych oraz nagrody głównej w postaci konsoli Play Station 4 lub Xbox z dwoma wyścigowymi tytułami gier. Od wtorku do niedzieli możesz zyskać maksymalnie 150 darmowych spinów, które dają 150 szans na wielkie wygrane za free!

Oceń artykuł