Free spiny na Football: Champions Cup w Royal Pandzie (10.06-11.07)

Darmowe spiny na slocie Football: Champions Cup po depozycie w Royal Pandzie

Przez kolejne 30 dni zachęcamy do skorzystania z oferty Kasyna Royal Panda. Czy jesteś fanem piłki nożnej czy też nie, ale lubisz rozerwać się przy grze na automatach zapraszamy do kasyna w dniach od 10 czerwca do 11 lipca. Tylko tu podczas rozgrywek Euro 2016 za każdy trafny strzał w okno bramki odbierzesz darmowe spiny na slocie Football: Champions Cup. Chyba nie znajdziesz nigdzie takiej propozycji na darmową rozrywkę! Zatem zapraszamy do wspólnej zabawy!

Rejestracjaw Royal Pandzie z bonusem do 1000 PLN i 25 free spinami na Starburst

Royal panda darmowe spiny na football champions cup 2Jak już wspomnieliśmy promocja startuje 10 czerwca i zakończy się dzień po finałowym meczu, czyli 11 lipca 2016 roku. Twoim zadaniem będzie systematyczne składanie depozytu w dniu meczu lub meczy, nie ważne o jakiej porze to zrobisz. Jeśli spełnisz te kryterium następnego dnia w południe, zaraz po zalogowaniu odbierzesz tyle darmowych spinów, ile goli padło w dniu Twojej wpłaty na konto Royal Panda. Wystarczy tylko jedna wpłata środków, by kolejnego dnia cieszyć się z darmowej rozrywki na slocie Football: Champions Cup. Jeśli padną bramki, ale mecz zostanie unieważniony, nie otrzymasz darmowych spinów.

Royal panda darmowe spiny na football champions cup 1Jesteśmy pewni, że 24 najlepsze drużyny Europy nie zawiodą swoich fanów i każdego dnia będą z determinacją walczyć o wyjście z grupy. Zapowiadają się widowiskowe akcje, dzięki którym będziesz cieszył się z free spinów, które mogą być początkiem wielkich wygranych. Wszelkie wygrane wygenerowane dzięki darmowym spinom należy obrócić minimum 35x korzystając tylko z salda gotówkowego. Zatem loguj się w Kasynie Royal Panda podczas trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, złóż depozyt (najlepiej każdego dnia) i odbieraj za każdą bramkę darmowe spiny na slocie Football: Champions Cup. Przypominamy, że na nowych użytkowników Kasyna Royal Panda zaraz po zalogowaniu czeka bonus 100% do 1.000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst. Przed Tobą 51 niezapomnianych spotkań, które oprócz wielkich emocji piłkarskich przyniosą darmowe spiny na slot Football: Champions Cup. Trzymaj kciuki za jak największą ilość bramek, bo to Twój klucz do wielkich wygranych!

Oceń artykuł