Ski Jump w Mr green rozdaje doładowania

40 000 PLN do rozdania w doładowaniach gotówkowych na slocie Ski Jump w Kasynie Mr Green od 18 do 22 lutego 2015

2015-02-19 07:19 KASYNO MR GREEN
Czy śledzisz z pasją emocjonujące zawody narciarskie i kibicujesz naszym wspaniałym sportowcom? Teraz i Ty możesz zostać zawodowcem i jako skoczek bić nowe rekordy na skoczni. W zasięgu ręki niesamowite wrażenia, oraz super bonusy tylko do niedzieli w Mr Green! W dniach 18 – 22 luty zagraj na slocie Ski Jump, który serwis posiada na wyłączność. W zasadzie to wszystko. Tylko tyle wystarczy do zgarnięcia naprawdę imponującej gotówki! W ramach promocji gratisowych doładowań, na uczestników gry czeka 40.000 PLN. Każdy może stać się właścicielem części tej puli. Podejmij wyzwanie Ski Jump i wybij się po kasę!

Więcej zakładów oznacza większe szanse na doładowania od 20 do 1000 PLN w grze Ski Jump, które przyznawane są losowo. Jeśli szczęście Ci dopisze, możesz zdobyć ich nawet kilka w czasie obowiązywania oferty, bowiem nie istnieją limity bonusów na osobę. Pamiętaj tylko o wyborze niemobilnej wersji automatu. Każdy wybraniec losu, który otrzyma zastrzyk gotówki, może ją wypłacić już następnego dnia. Dodatkowe obroty nie obowiązują w tym przypadku. Czy już się zdecydowałeś? Przypnij narty, załóż gogle i skacz po nagrody. Tylko w Mr Green jedyna taka szansa na oderwanie się od ziemi.

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz podwojenie do 500 PLN, a także 50 free spinów!

Zagospodaruj sobie czas także na dalsze dni, ponieważ w serwisie nie ma odpoczynku. Już za chwilę boski weekend z turniejem Hall of Gods, czyli dwudniowa walka o 8.000 PLN. Bonusy dla nowych graczy, oraz nieskończone ilości świetnych automatów, wielkich atrakcji i niesamowitych niespodzianek. Graj i wygrywaj!

Oceń artykuł