Free spiny na The Marvellous Mr Green

Tylko 10 lutego wpłacając depozyt do Mr Green otrzymasz do 125 darmowych spinów na The Marvellous Mr Green

W środę, 10 lutego przypada międzynarodowy dzień parasola. Z tej okazji w Kasynie Mr Green czeka na Ciebie deszcz free spinów na slocie The Marvellous Mr Green. Bardzo imponujące, przyciągające wzrok bębny posiadają insygnia Kasyna Mr Green. W błyszczącym kolorze zieleni znajdziesz symbole parasola, samochodu czy samolotu okrążającego świat. Zatem przyłącz się do promocji i zamiast kropel deszczu złap rozdawane darmowe spiny.

Otwórz konto w Mr Green: 25 free spinów bez depozytu

Nikt nie powiedział, że środek tygodnia jakim jest środa musi być nudny. 10 lutego – na własne życzenie, masz okazję zgarnąć aż 125 darmowych spinów na slot The Marvellous Mr Green. Slot ten został stworzony przez Netent tylko na wyłączność Kasyna Mr Green. Aby zakwalifikować się do oferty i odebrać darmowe spiny należy wpłacić odpowiednią kwotę depozytu i obrócić go na którymkolwiek automacie minimum 5 razy.

W zależności od zasobności portfela możesz skorzystać z jednej z trzech proponowanych ofert. Jeżeli wpłacisz i rozegrasz minimum 100 PLN już następnego dnia cieszyć się będziesz z 20 darmowych spinów. Wkład i obrót 220 PLN lub więcej pozwoli na darmowe kręcenie bębnami 55 razy. Żeby uzyskać maksymalną ilość, czyli 125 darmowych spinów wystarczy rozegrać depozyt w wysokości 440 PLN. Promocyjne spiny będą wpływały na konto do godziny 13:00 w czwartek 11 lutego.

Ilość otrzymanych free spinów zależy od łącznej sumy depozytów dokonanych w środę od północy do 23:59. Im większa będzie to suma, tym dłużej będziesz bawił się na koszt zielonego dżentelmena. Wygrane ze spinów podlegają 35-krotnemu warunkowi obrotu, które należy zrealizować w ciągu siedmiu dni. Do odebrania wygranej uprawniają wpłaty dokonane tylko 10 lutego.

Jeżeli nigdy nie logowałeś się i nie grałeś na prawdziwe pieniądze w Kasynie Mr Green, to zarejestruj się. Za rejestrację z naszego linku bez depozytu otrzymasz 25 darmowych spinów na Starburst. Po przelaniu depozytu czeka na Ciebie pakiet powitalny Kasyna Mr Green. Podczas pierwszych 4 depozytów otrzymasz do 1750 PLN za darmo. Kwota 150 PLN zapewni Ci 100 free spinów na slocie Spinata Grande. Przy pierwszej wpłacie minimum 25 PLN otrzymasz bonus 100% do 500 PLN. Bonus gotówkowy zasili Twoje konto natychmiast po wpłacie natomiast free spiny od depozytu pojawią się dopiero następnego dnia, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy także postawić 35-krotnie.

Promocja Kasyna Mr Green to znakomity sposób, aby za darmo sprawdzić swoje umiejętności i poziom szczęścia na slocie The Marvellous Mr Green. To wyjątkowy automat, który daje dużo zadowolenia i frajdy. Posiada funkcje sprzyjające zwycięskim kombinacjom i procentujące na Twoją korzyść. Zatem już w środę zdecyduj, ile darmowych spinów chcesz otrzymać i w czwartek wygrywaj na koszt Kasyna Mr Green!

Oceń artykuł